• Новак
2017 нови 148cm широк волна ткаенини 60% квалитетот на волна, фини чиста црна светла волна ткаенини одговараат фустан мантил ткаенина

2017 нови 148cm широк волна ткаенини 60% квалитетот на волна, фини чиста црна светла волна ткаенини одговараат

DEN 1550.00
DEN 1824.00
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
[име] светла свила волна Worsted
[ширина] 148cm
[тежина] 460 грама / метар
[материјал] 60% волна
[карактеристики] големо име, елегантен, меки и удобни, не е лесно да се pilling, јасно боја
[ Главната употреба ] Бренд зима облекуваат одговараат на ткаенина грб
'

Главните карактеристики

Техника:
Ткаени
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Волна / Viscose
Функција:
Windproof
Ширина:
148cm
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
Волна
Име:
Светла свила волна ткаенини
Состојка:
60% волна
Широк:
148cm
Тежина:
460g/m

Избор на клиент