• Новак
Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Најновите Тигар Прстен

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Најновите Тигар Прстен

DEN 864.00
DEN 1151.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме! Со цел да се добие навремена reponse и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Trade Manager .
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail.
Точка Бр. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме.
Повратни информации И Контакт ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ни даде можност да ги поправите грешките.
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3 дена по вашата исплата,бесплатен превозот преку кина пост воздух mail. Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас.
Политика На Враќање
Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Boyard
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден
квалитет:
ААА+++
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Прстен Големина:
size 8 9 10 11 12
Производство Област:
Гуангжу
Производи состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes

Избор на клиент