• Новак
40kgs голем вртежен момент автоматско ротирање скара скара skewers електрична скара печење вилушка со 220v моторни bbq резервни делови фабрика

40kgs голем вртежен момент автоматско ротирање скара скара skewers електрична скара печење вилушка со 220v

DEN 5189.00
DEN 5520.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Спецификација :
моторни volt текст:220 VAC
skewer должина : 1200mm
моторни брзина : 1.8 вртежи во минута
мотор моќност : 10w
моторни вртежен момент : 40kg
материјал : staineless челик
трговија на големо : 40% попуст (100pcs MOQ)
Други начини на Плаќање : Paypal / Western union / банка ТТ

Главните карактеристики

Тип:
Алатки
Бренд Име:
KINGRAY
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Отпорност На Топлина
По завршувањето:
Не Обложена
Алатка Тип:
Skewers
Комплет Број:
9-12
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
NR240
моторни volt текст :
220VAC
skewer должина:
1200mm
моторни брзина:
1.8 вртежи во минута
Моторни Моќ:
10W
Вртежен Момент На Моторот:
40kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на клиент