• Новак
XNWY 10PCS IRF3205 IRF3205PBF MOSFET MOSFT 55V 98A 8mOhm 97.3 координатор НА-220

XNWY 10PCS IRF3205 IRF3205PBF MOSFET MOSFT 55V 98A 8mOhm 97.3 координатор НА-220

DEN 81.00
DEN 86.40
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
XNWY
Број На Модел На:
XNWY/10PCS IRF3205 IRF3205PBF MOSFET MOSFT 55V 98A 8mOhm 97.3 координатор НА-22
Додаток Тип:
конектор за додатоци

Избор на клиент