• Новак
Бинокуларна Воена 10x50 Професионални Морски Водоотпорен Двоглед Дигитален Компас Телескоп Висока Моќност lll Ноќ Визија

Бинокуларна Воена 10x50 Професионални Морски Водоотпорен Двоглед Дигитален Компас Телескоп Висока Моќност lll

DEN 5855.52
Во достапна форма

Пристапност

Во затворена просторија, компанијата monoculars/двоглед донесе на публиката поблиску до пласман во кои се движат брзо спортски или за ликовни уметности во театрите и концерти.
Ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5-ѕвезда повратни информации, дека е многу важно да се други купувачи и нас. ако имате било какви посебни барања во врска со вашата нарачка, или вашиот пакет, ве молиме да забележите нас пред исплата, или ние ќе ги користи стандардните пакети.
Пакети кои се испраќаат од страна на Кина Пост и Сингапур Пост обично се 3-5 busines дена да ги покажат своите следење на информации до онлајн.
ако не сте задоволни со нашите производи или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек или отворен спор, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, како и испраќање сте нов или рефундирање на дека.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ако сте сериозни купувачот и да се очекува од 100% на истите, ве молиме да се разгледа пред купување.
Пакетот Вклучува :
1 x Воено-стил двоглед
1 x Воено-стил торба за носење
1 x Леќа Платно
1 x Lanyard
Ние можеме да брод на вашиот парцела преку DHL, EMS, Кина Пост, Сингапур Пост и други методи.

Главните карактеристики

Тип:
Двоглед
Број На Модел На:
10x50
Бренд Име:
МАК
Призмата Тип:
Porro систем телескоп
HD Призми Стакло:
BAK4 генерално се користат во high-end телескоп
Водоотпорен Ниво:
IPX-7 отпорен на вода
Обложување:
ултра јасно FMC мулти обложени
Крупен Фокус:
5M
поле на поглед:
396 ft на 1000 yds
Агол На Гледање:
5.6
eyecup:
Виткање нагоре или надолу
Излез ученик дијаметар:
50mm
опсег пронаоѓач:
Компас

Избор на клиент