• Новак
Мечка Шепа Ноктот Дуксери Мажите е Есен Зима Tracksuits Руно Човек Грб Геј Носат Палта Јакни Маскирани Суичери Сиво/Белата M L XL

Мечка Шепа Ноктот Дуксери Мажите е Есен Зима Tracksuits Руно Човек Грб Геј Носат Палта Јакни Маскирани Суичери

DEN 2544.00
Во достапна форма

Пристапност


детали за производот

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Pinky senson
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
SWBC88
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Избор на клиент