• Новак
10Pcs 4mm Велосипед Велосипед возење Велосипед Кочница Derailleur Shifter Внатрешна Кабел Крајот Капи Crimps

10Pcs 4mm Велосипед Велосипед возење Велосипед Кочница Derailleur Shifter Внатрешна Кабел Крајот Капи Crimps

DEN 64.00
DEN 82.08
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


10 Pcs 4mm Велосипед Велосипед возење Велосипед Кочница Derailleur Shifter Внатрешна Кабел Крајот Капи Crimps
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : 4mm кочница кабел капи. Најдобра замена за носење на кабел крајот капи, Модерен дизајн, стилски и уникатен Одговара за сите кочница внатрешна кабел на велосипеди Апликација : кочница & промена на кабли за велосипеди и модифицирани возила Спецификација : Материјал : Алуминиум легура Големина : стан.4mmx20mm/0.16"x0.79" Боја : Црна,Црвена,Сина,Златна Количина : 10 Pcs Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 10 Pcs x Кочница Кабел Совети (без мало пакет)

Главните карактеристики

Тип:
Мултифункционален Алатки
Бренд Име:
QILEJVS
Број На Модел На:
кочница кабел совети
Материјал:
Големина:
боја:
Количина:

Избор на клиент