• Новак
Жените Краток Дел Повик За Есен Зима Краток Дел Faux Крзно Вест Палта Плус Големина Секси Елеци Дами Лажни Крзнени Елеци K516

Жените Краток Дел Повик За Есен Зима Краток Дел Faux Крзно Вест Палта Плус Големина Секси Елеци Дами Лажни

DEN 738.00
DEN 911.52
-19 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.ве молиме овозможи 1-6cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да се стави на расправа, или остави негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Време на испорака за сите меѓународни пратки не можат да се оцени правилно се должи на разликите во царинската расчистување време во одделни земји, ако не го добиете вашиот објекти кога датум на испорака ќе биде завршена, ве молиме контактирајте ме за да се прошири датум на испорака наместо ставање на спор, ви благодариме. Верувајте ни,ова е најдобра цена и најдобар производ. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, ако навистина сакате да добиете елементи брзо, ве молиме изберете друга побрзо превозот начини, како што се ЕМС или DHL наместо Кина Пост.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Spandex,Микрофибер
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
JMprobe
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој

Избор на клиент