• Новак
Божиќ Милениче Sweate Есен Зима Стил Семафори Шема Миленичиња Облека Golden Retriever Големи Големи Куче Облека Dropshipping

Божиќ Милениче Sweate Есен Зима Стил Семафори Шема Миленичиња Облека Golden Retriever Големи Големи Куче Облека

DEN 284.00
DEN 417.12
-32 %
Во достапна форма

Пристапност


Есен, Зима Стил Семафори Шема Божиќ Милениче Џемпер Миленичиња Облека Golden Retriever Големи Големи Куче Облека
Параметри
Производ Големина (Прибл.) :
Вратот : XS : 24cm / 9.45 во, S : 27cm / 10.63 во M : 33cm / 12.99 во, L : 42cm / 16.54 во, XL : 48 CM / 18.90 во, 2 XL : 56cm / 22.05 во
Назад : XS : 26cm / 10.24 во, S : 32cm / 12.60 во M : 36cm / 14.17 во, L : 44cm / 17.32 во, XL : 50 CM / 19.69 во, 2 XL : 60cm / 23.62 во
Биста : XS : 30cm / 11.81 во, S : 32cm / 12.60 во M : 40cm / 15.75 во, L : 44cm / 17.32 во, XL : 50 CM / 19.69 во, 2 XL : 60cm / 23.62 во
2. Материјал : акрилни влакна
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
2 .Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
Пакување листа :
1 *куче облека

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
GoldCister
Шема:
Печати
Материјал:
влакна
Стил:
Слободно време
Сезоната:
Есен/Зима
Број На Модел На:
FA00224
Тип:
Кучиња
SKU:
FA00224
Пад на превозот:
Поддршка
боја:
види фото
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
функција 1:
домашно милениче џемпер
Карактеристика 2:
миленичиња облека
функција 3:
домашно милениче кошула
карактеристика 4:
Семафори Шема Дизајн
Карактеристика 5:
Симпатична куче Облека
Функција 6:
Удобно

Избор на клиент