• Новак
yunmai 2017 Мини Usb LED Светилка Кри П5 Алуминиум Работа Светлина 2000LM Водоотпорен Lanterna 3 Режими на Преносни LED Светилка Светилка

yunmai 2017 Мини Usb LED Светилка Кри П5 Алуминиум Работа Светлина 2000LM Водоотпорен Lanterna 3 Режими на

DEN 123.00
DEN 155.52
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.Но мора да се заврши во рок од 3 дена, или Ali Express ќе colse Трансакцијата.Ако goodsyou доби имаат проблеми со квалитетот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. откако ќе се потврди. Во случај на поправка или замена ќе бара повеќе од триесет дена,ние ќе го извести клиентот за тоа. Ќе има 7 дена да контактирате со нас. Ако гаранција се јавуваат проблеми, или ако ви треба помош во користењето на вашиот додаток ве молиме контактирајте со нас одделно. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Делови или производот за кој замена е направен ќе стане сопственост на нас, Освен во случај на различни договор од страна на Партиите, на клиентите ќе биде одговорен за враќање на трошоците за транспорт и осигурување, и ние ќе ги покрие трошоците за транспорт и осигурување од нашата компанија за клиентите. Како услов за обврска од нас да го поправи или да го замени таков производ, производот мора да се врати на нас заедно со доказ-на-набавка на задоволително ниво за Сите нас враќа мора да биде придружена со писмена изјава за поставување на друго име, адреса и дење телефонски број на сопственикот, заедно со краток опис на било кој тврди дефекти.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Рефлектори
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Модел на LED Монистра:
Q5
Осветлување Растојание:
100-200 метри
полнач:
Не Е Применливо
боја:
Армијата Зелената Боја
Функција:
Шок Отпорни,Тешко Светлина
Префрлете Го Режимот:
Одзумирате
Тип На Светилка:
Кампување,Планинарење,РИБОЛОВ
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Лумен:
2000 година
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
Бренд Име:
yunmai
Wattage:
7W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Број На Модел На:
2401
Тип На Батерија:
моќта од страна на usb

Избор на клиент