• Новак
S925 Фунта Сребрен Накит Ретро Тајландски Сребро Takahashi Goro Орел Пердув Мажите И Жените Мода Џемпер Синџир Гроздобер Стил

S925 Фунта Сребрен Накит Ретро Тајландски Сребро Takahashi Goro Орел Пердув Мажите И Жените Мода Џемпер Синџир

DEN 4025.00
DEN 4025.28
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Жените Ѓердан Тајландски Сребро Личност Накит за Девојка Мода Гроздобер Фунта Сребрен Ѓердан за Мажите и Жените МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Pendant и Синџирот вклучени , Поставете ѓердан ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Главните карактеристики

Гем Боја:
50CM Долго Сет, 55CM Долго Сет, 60СМ Долги Сет, 65CM Долго Сет, 70CM Долго Сет
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CCGTC
Број На Модел На:
MY171104
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент