• Новак
VEEVANV Мода Mochila Зајакот Кромид Цртан филм Печатење Ранец Деца Торба Обичните Девојки Bookbag Топла Училишни Ранци

VEEVANV Мода Mochila Зајакот Кромид Цртан филм Печатење Ранец Деца Торба Обичните Девојки Bookbag Топла Училишни

DEN 864.00
DEN 1439.04
-40 %
Во достапна форма

Пристапност

modname=ckeditor
VEEVANV Бренд Училишни Ранци Мода Mochila Зајакот Кромид Цртан филм Печатење Ранец Деца Торба Обичните Девојки Bookbag

Главните карактеристики

Бренд Име:
veevanv
Главен Материјал:
Oxford
Декорација:
Никој
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Полиестер
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
UFCBP00891
Надворешноста:
Солидна Торба
Стил:
Хип-Хоп
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Тип На Објект:
Ранци
Техника:
3D Печатење Ранци
Тежина:
0.38KG
Употреба:
Тинејџер Секојдневен Ранци
Големина:
47cm*14cm*31cm
Стил:
Патување училишниот ранец
Материјал:
600D/СТП
Објектот:
децата училишни торби
Возраст:
Тинејџер Ученици
Пакет:
Check One By One
цена:
Фабрика цена
превозот:
Бесплатен превозот

Избор на клиент