• Новак
Подводните 110V/ 220-240V Грејач Греење Прачка за Аквариум Температура Прилагодливи Стакло Риба Резервоарот Автоматско Постојана Температура

Подводните 110V/ 220-240V Грејач Греење Прачка за Аквариум Температура Прилагодливи Стакло Риба Резервоарот

DEN 297.00
DEN 395.52
-25 %
Во достапна форма

Пристапност


Пакет Листата :
1 * Греење Род
Eworld Подводните Грејач Греење Прачка за Аквариум Температура Прилагодување Стакло Риба Резервоарот Автоматско Постојана Температура
Се истакна :
Ве молиме овозможи 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите
Вашиот Satisfication и Позитивни Повратни информации се многу важни за нас.
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : Стакло + Пластика
Приклучок : ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Wattage : 25 W / 50 W / 100 W / 200 W / 300 W (Изборен)
Напон : 220-240 V
Фрекфенција : 50/60 HZ
Температурата Опсег : 20~34℃
Објектот Должина :
25 W : 20. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми. Кога индикаторот светло е вклучено, тоа е работа.
1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ.
Карактеристики :
Тоа може да се обезбеди производство на топлина и да ја одржувате температурата на водата во резервоарот мирно.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.5 cm
50 W : 20.5 cm
Кабел Должина : Околу. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако имате било какви прашања,ве молиме падна слободно да контакт пред да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Главните карактеристики

боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Големина:
25W, 50W, 100W, 200W, 300W
Тип:
Риба
Број На Модел На:
B2CYGJRB
Напон:
110-240V
Температурата Опсег:
20-34 °C
Приклучок Тип:
НИ Приклучокот,ЕУ Приклучок
Бренд Име:
Eworld
моќност:
300 w
Име на производ:
греење род
Примена:
риба резервоарот
боја:
Црна
Материјал:
стакло + пластика

Избор на клиент