• Новак
Зимски Миленичиња Куче Облека За Мали Средни Големи Кучиња Облека Водоотпорен Куче Палта Задебелување Надолу Јакна Топла Облека За домашни Миленичиња 11a30

Зимски Миленичиња Куче Облека За Мали Средни Големи Кучиња Облека Водоотпорен Куче Палта Задебелување Надолу

DEN 416.00
DEN 586.08
-29 %
Во достапна форма

Пристапност


Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.Може да има 2-3 cm грешка предизвика рачни мерења .Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна. За две нозе, Облека , pls се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, мора да одговара за градите дебелина и назад должина.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Есен/Зима
Бренд Име:
IDEPET
Шема:
Цврста
Материјал:
Памук
Големина:
for small medium dogs
Дебелина:
средна дебелина
Функција:
Топло & Водоотпорен & Рефлексивни
Чистење метод:
Рака мие / Машина за миење

Избор на клиент