• Новак
Нов Квалитет Глеѓ Кафе Кригла Купот на Класичен Кинески Чај Чаша Со Краток Една Боја Pritinng За Канцеларијата за Домашна употреба

Нов Квалитет Глеѓ Кафе Кригла Купот на Класичен Кинески Чај Чаша Со Краток Една Боја Pritinng За Канцеларијата

DEN 489.00
DEN 610.56
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис На Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Емајл
Боја : Кафена и Бела внатре (Како што се покаже како слика)
Дијаметар : 8.5 cm / 3.4"
Hight : 8cm / 3.3"
Пакет се вклучени : 1 Buc Кригла кафе
Answer : ___________________________ Note : објектот е произведено во Кина,Како и за материјал ,тоа е Кинеската традиционална глеѓ ,Што го прави убави и класичен.Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас, ако се уште имаат проблем во превозот и ставка детали.

Главните карактеристики

Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
T1103C0546D
Додатоци:
Со Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Спецификација:
1
Керамички Тип:
Коска Кина
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА&WIN
Стил:
Краток
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе
боја:
зелена,портокалова
Нето тежина:
95g
Материјал:
Керамички

Избор на клиент