• Новак
Нови пролетта и летото 2017 Топла продажба модни Т фаза Дебела со 14.5 CM мрази небото-високи потпетици и риба уста сандали плима

Нови пролетта и летото 2017 Топла продажба модни Т фаза Дебела со 14.5 CM мрази небото-високи потпетици и риба

DEN 1365.00
DEN 1483.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
TPU
Insole Материјал:
PU
Моден Елемент:
Платформа
Повод:
Повик
Стил:
Рим
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Горниот Материјал:
PU
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Оптоварување
Обвивка Материјал:
PU
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes

Избор на клиент