• Новак
FX CNC Прилагодливи Мотоцикл 50MM Клип На Оние Handlebar Вилушка се Справи со Бар За Kawasaki ZX6R ZX10R ZX14 2006 2007 2008 2009 2010

FX CNC Прилагодливи Мотоцикл 50MM Клип На Оние Handlebar Вилушка се Справи со Бар За Kawasaki ZX6R ZX10R ZX14

DEN 2351.52
Во достапна форма

Пристапност

ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.
Fitment :
За SUZUKI RGV250
За SUZUKI TL1000 R СИТЕ
За SUZUKI GSXR1000 2001-2016
За SUZUKI GSXRI300 "Buso" СИТЕ
За SUZUKI GSXR600 1992-1993
За SUZUKI GSXR600 2004-2010
За SUZUKI GSXR750 1993-2010
За SUZUKI GSXR1100 1995-1998
За YAMAHA YZF R6 2005-2010
За ЈАМАХА YZF750 1994-1997
За YAMAHA YZF R1 1998-2010
За APRILIA RS250 СИТЕ
За DUCATI 750/900 SS СИТЕ
За DUCATI Чудовиште СИТЕ
За ХОНДА RC45 1994
За ХОНДА RC51 2000-2006
За ХОНДА CBR929/954 2000-2003
За ХОНДА CBR1000 RR 2004-2010
За KAWASAKI ZX6 R/RR 2003-2008
За KAWASAKI ZX10 R 2004-2010
За KAWASAKI ZX14 2006-2010
Спецификација: Состојба : Висок квалитет 100 % сосема нов
Боја : Ад Слика Покажува
Материјал : Алуминиум 6061
Бар големина : Прибл Должина од 300 мм
Се справи со бар Големина : прибл 22mm(7/8") дијаметри
Предмет тип : Прилагодлив Стеги Клип на
Инсталација : Совршено се вклопуваат и нема инструкции се вклучени Карактеристики : *Економски,неверојатна сила
*Отстранлив handlebar
*Добар манипулирање и стабилност со голема брзина
*Се прилагодат за сите мотоцикл модел
*Висока класа квалитетни и издржливи
*Сите видови на големината може да биде обезбедено.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
M013
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
2.95cm
Објектот Тежина:
0.6kg
боја:
АД Слика Покажува
вилушка менгеме големина:
50mm
Fitment 1:
За KAWASAKI ZX6R/RR 2003-2008
Fitment 2:
За KAWASAKI ZX10R 2004-2010
Fitment 3:
За KAWASAKI ZX14 2006-2010

Избор на клиент