• Новак
120MM Ѕид Лице Плоча 3,5 мм Слушалка Џек + VGA + USB Приклучок Избрани Панел Faceplate

120MM Ѕид Лице Плоча 3,5 мм Слушалка Џек + VGA + USB Приклучок Избрани Панел Faceplate

DEN 609.60
Во достапна форма

Пристапност

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Големина : 120 x 70 mm 6.

Главните карактеристики

Должина на кабел:
ѕид плоча
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Faceplate
Тип:
ѕид плоча
Тип На Врска:
3.5 mm слушалка,VGA,USB
Големина:
120 x 70 mm
SKU:
Good0030

Избор на клиент