• Новак
Dispalang Жени Мажи Црна Патни Торби Сон Голем Капацитет Багаж Патување Duffle Торби За Патување Чанти Голема Рамо Торби На Патување

Dispalang Жени Мажи Црна Патни Торби Сон Голем Капацитет Багаж Патување Duffle Торби За Патување Чанти Голема

DEN 1440.00
DEN 2399.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Dispalang Жени Мажи Црна Патни Торби Сон Голем Капацитет Багаж Патување Duffle Торби За Патување Чанти Голема Рамо Торби На Патување
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање, тогаш можете да поседуваат уникатен дизајн за себе.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Патни Торби
патна торба:
Патување Totes
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Тежина:
500kg
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Патување Duffle
Објектот Должина:
45cm
Објектот Висина:
29cm
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Имаат Drawbars:
No
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал Состав:
Памук
Повод:
Разноврсна
Објектот Ширина:
20cm
боја:
Како Секоја Слика Се Покаже
Големина:
45*29*20cm
рамо појас:
прилагодлив
Карактеристики:
Independ Чевли Оддел
категорија:
Фитнес Тренинг Во Тенис Патување Јога Кошарка Duffel Кеси

Избор на клиент