• Новак
Superbat 10 компјутери АНТЕНСКИ Приклучок за UHF Менгеме Џек Женски за RG58, RG400,RG142,LMR195 Кабел Бесплатен Превозот

Superbat 10 компјутери АНТЕНСКИ Приклучок за UHF Менгеме Џек Женски за RG58, RG400,RG142,LMR195 Кабел Бесплатен

DEN 1222.00
DEN 1357.92
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.
3) ве Молиме да ги наведете вашите барања кога ќе се направи исплата,или контактирајте со нас ПОБРЗО.
3) предмети може да се испрати во рамките на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/DHL/EMS/e Packet/Федекс IP/Федекс IE/ТНТ.
Време На Испорака ( Единици : Работни Дена ) И Веројатноста
Земја
Првата Испорака
Вториот Испорака
Доцнење
Испорака ≥ 50 Дена
Сад
6-10 (90%)
10-25 (9%)
≥25 (1%)
Наплата
Британски
8-15 (80%)
15-30 (19%)
≥30 (1%)
Наплата
Австралија
8-15 (75%)
15-30 (24%)
≥30 (1%)
Наплата
Германија
8-15 (75%)
15-30 (24%)
≥30 (1%)
Наплата
The French
10-18 (80%)
18-30 (19%)
≥30 (1%)
Наплата
Русија
10-18 (85%)
18-25 (14%)
≥25 (1%)
Наплата
Италија
10-20 (80%)
20-35 (19%)
≥35 (1%)
Наплата
Израел
10-20 (75%)
20-35 (24%)
≥35 (1%)
Наплата
Шпанија
12-20 (75%)
20-35 (24%)
≥35 (1%)
Наплата
Јапонија
7-12 (90%)
10-25 (9%)
≥25 (1%)
Наплата
Канада
10-20 (Повеќето)
Локалните поштата не прашање следење на информации.
2) Точка се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
Превозот Услови
1) деловите од нас се сигурни дека имаат квалитет гаранција, и тие се двојно проверени пред превозот.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Инфо-КО-0590
Бренд Име:
Superbat
UHF верзија:
Метрички Верзија
Тип На Производ:
Монтажа на кабел
Телото Позлата:
Никел-обложено
Телото Престанок:
Crimp
Конектор Тело Стил:
Директно
Конектор Материјал:
Дувачкиот
контактирајте со позлата:
Goldplated
Контакт Престанок:
Лемење
кабелот тип:
RG58, RG400,RG142,LMR195
Примена:
Лемење

Избор на клиент