• Новак
E DIY Титаниум Алуминиумски Нож Монистра Нож Lanyard Мушка Падобран Pendant Чадор Јаже Pendant Отворено EDC Мулти Алатки

E DIY Титаниум Алуминиумски Нож Монистра Нож Lanyard Мушка Падобран Pendant Чадор Јаже Pendant Отворено EDC

DEN 214.00
DEN 237.60
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


E DIY Титаниум Алуминиумски Нож Монистра Нож Lanyard Мушка Падобран Pendant Чадор Јаже Pendant Отворено EDC Мулти Алатки Производ Податоци : Материјал : чист титаниум Должина : 12 MM Дијаметар : 12 MM Внатрешна контрола дијаметар : 5.5 ММ Површината избор на боја : sandblasting, пламен шема, deep blue, свежа зелена, земјата Hao злато, роуз пурпурна Тежина : 4 грама Може да помине низ два 7-core чадор јаже, да не се изгубат не е тесна, само право. Чист титаниум материјал, со ниска густина, голема цврстина, отпорност на корозија и други истакнати предности, се еколошки метали, и на човечкото тело за долго време не се појават алергиски и имуниот одговор.

Главните карактеристики

Бренд Име:
RIUU
Тип:
Нож Монистра
Материјал:
Чист Титаниум
Должина:
12MM
Дијаметар:
12mm
Внатрешна контрола дијаметар:
5.5 мм
Тежина:
4 grams

Избор на клиент