• Новак
2X Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Alienware 13 R2 Р3 M13X ALW13C 2015-2017 ослободување

2X Анти Blue-Ray 13.3 Екран Заштитник, Чувар Покритие за Alienware 13 R2 Р3 M13X ALW13C 2015-2017 ослободување

DEN 773.00
DEN 813.60
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!
.
*Ултравиолетови зраци зграпчување : за Да се намали LCD екран неизвесност под силна светлина, и намалување на УВ оштети LCD, така што вашиот екран ќе биде нов засекогаш. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.3" (16 : 9) Лаптоп Екран Заштитник
КАРАКТЕРИСТИКИ :
*Анти-Отсјај : Супер тенок, optically јасно, 100% Анти-отсјај и отпечатоци.
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Излупете off маска со обезбедени налепница по примената завршен. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот.Сини зраци се особено лоши пред да одите на спиење.3"(16 : 9) 294mm*165mm, тоа покрива само на видлив на екранот дел. Чистење на екранот темелно.
АНТИ BLUE RAY :
Специјални анти blue-ray screen protector користи за оваа верзија ќе престане емисија на сини зраци од вашиот екран. 30 дена со Замена или Враќање на средствата. Усогласат изложени дел со рабови на ДС екран, Бидете сигурни дека екран guard hasbeen ставање straightly. Се изложуваат 1/2 инч од екранот гарда, се грижи да не ги допирајте лепило страна.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KH
Употреба:
Анти Blue-Ray, Screen protector
Број На Модел На:
13.3
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
Производи Статус:
Акции
Количина:
2

Избор на клиент