• Новак
Дигитален Професионален Рачен LCD Хронограф Спортски Тајмери Престане да се Види Со Ремени

Дигитален Професионален Рачен LCD Хронограф Спортски Тајмери Престане да се Види Со Ремени

DEN 98.00
DEN 118.56
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Водоотпорен
Show, час, минута, секунда, AM/PM индикатор, месец, податоци, и ден на седмицата
Можете да одберете 12 или 24 часа корисник со овој хронограф дигитални спортски престанете да гледате
Оваа хронограф престане да се види со аларм и час свири функција
Со компас дизајн, ви даде повеќе удобен
Висок квалитет и со одлична performanc Материјал : Пластични Powered by : Копчето батеријата (вклучени) Димензии (L x W x H) : 8.0 x 6.4 x 2.0 cm Боја : Црна
'

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Спорт Тајмери
Теорија:
Електронски
Употреба:
Мултифункционален
Тип:
Спорт Тајмери

Избор на клиент