• Новак
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 2017 Мода Кристал пеперутка коса додатоци се зголеми злато свадба целосна кристал цвет партија коса, накит партија капи,

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 2017 Мода Кристал пеперутка коса додатоци се зголеми злато свадба целосна кристал цвет партија

DEN 575.52
Во достапна форма

Пристапност


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 2017 Мода Кристал пеперутка коса додатоци се зголеми злато свадба целосна кристал цвет партија коса, накит партија капи,
Употреба : Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator база шапка,настан headwear,Повод handband,дами коктел шапка, црквата headpieces, трка коса клипови,трка fascinators капи,жените дерби fascinators, кентаки fascinators.

Главните карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Употреба:
Возрасни
Број На Модел На:
SYBC27
is_customized:
Yes
Шема:
круна
Материјал:
Метал
Стил:
свадба коса додатоци
Големи Материјал:
Кристал
Пакет:
2 парчиња/пакет
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
Approx 28CM
Шаблон Тип:
Цврста

Избор на клиент