• Новак
25m/тркалаат 25MM Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки Изолација обвивка 25m на ролна Rohs разгорат

25m/тркалаат 25MM Топлина shrinkable цевка топлина се смалуваат цевки Изолација обвивка 25m на ролна Rohs разгорат

DEN 896.64
Во достапна форма

Пристапност

20 25 40~65 φ80 ≥80 0.30 25 95~175 φ210 ≥210 0.5~44 φ50 ≥50 0.15 25 35~55 φ70 ≥70 0.20 25 45~75 φ90 ≥90 0.20 25 80~145 φ180 ≥180 0.15 25 26~49 φ60 ≥60 0.20 25 55~95 φ120 ≥120 0.

Главните карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
25mm

Избор на клиент