• Новак
EPsolar PWM Бесплатен превозот 48v 36v VS4548BN сончевиот систем батеријата контролер РАНЛИВИТЕ КУТИЈА сензор на температура и Метар MT50

EPsolar PWM Бесплатен превозот 48v 36v VS4548BN сончевиот систем батеријата контролер РАНЛИВИТЕ КУТИЈА сензор

DEN 6787.00
DEN 7712.64
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


EPsolar PWM Бесплатен превозот 48v 36v VS4548 BN сончевиот систем батеријата
контролор РАНЛИВИТЕ КУТИЈА сензор на температура и Метар MT50
Плаќање :
1. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Повратни информации :
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Но, превозот цената и осигурување не се враќа.

Главните карактеристики

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Максимална Струја:
45A
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
VS4548BN
Бренд Име:
EPSOLAR
производител:
EPsolar/EPEVER
Систем напон:
12v/24v/36v/48v авто

Избор на клиент