• Новак
19mm Метал Копчето Switch LED Annular Електрични Карактер Механика Switch Копчето Од Заклучување Два Отворени Две Блиски 8 Метри Водоотпорен

19mm Метал Копчето Switch LED Annular Електрични Карактер Механика Switch Копчето Од Заклучување Два Отворени

DEN 401.00
DEN 440.64
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V, 48v, 36v, 5V
сертификација:
CE,RoHS
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
19(Нерѓосувачки челик)
Карактеристики:
LED
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент