• Новак
10PCS Божиќ Дрвени Pendant Капка Украси Декорација за Дома Мебел Дрво виси Украси Празник оркестарот 2O1103

10PCS Божиќ Дрвени Pendant Капка Украси Декорација за Дома Мебел Дрво виси Украси Празник оркестарот 2O1103

DEN 144.00
DEN 187.68
-23 %
Во достапна форма

Пристапност

Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена . Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Божиќ Украси Дома Мебел Декорација На Дрвото Украси Празник Подароци
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Количина : 10pc
Материјал : Дрво
Големина : 6*7cm
Тоа е Шарени,Симпатична,И Празник Дух Оди Бустер Може да се користи за декорација на елката, клучот за pendant, најдобриот подарок за пријател
Пакет Содржина :
10 PC Божиќ Украси Дома Мебел Декорација на Дрвото Украси Празник Подароци
1.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. Не фактура или приемот се вклучени. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10x Божиќ Виси Декорација
Количина:
10pcs
Материјал:
Дрвени
Големина:
6*7cm

Избор на клиент